Ons team

De Wit Bunkering en BTB werknemers hebben een passie voor uitdagingen, continue verbeteringen, kwaliteit en zij waarderen in het bijzonder mens, milieu en integriteit. Begrippen als klantvriendelijkheid, service, vertrouwen en vakmanschap zijn voor ons geen lege woorden. Een deskundig team van ervaren medewerkers staat steeds voor u paraat.

Ons team
team-bunkering_0.png
team-btb-bunkering_0.png
team-tankvaart_0.png
dewit-transport.png
Hoofdnummer
Hoofdnummer
7/7 en 24/24
info@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 231 36 36
Peter De Wit
Peter De Wit
Bedrijfsleider
peter@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 65
VCard: 
Yahoo: 
dewit_peter
Jaga Lyssens
Jaga Lyssens
Commercieel vertegenwoordiger
jaga@dewit-bunkering.com
+32 (0)478 30 53 57
VCard: 
Yahoo: 
jaga.lyssens
Ilse Sambaer
Ilse Sambaer
HR
ilse@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 67
VCard: 
Yahoo: 
dewit_ilse
Nico Deloof
Nico Deloof
Operations
nico@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 544 12 26
VCard: 
Yahoo: 
nico.deloof
Martine Coppieters
Martine Coppieters
Boekhouding en facturatie
martine@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 66
VCard: 
Yahoo: 
dewit_martinecoppieters
Joël Michon
Joël Michon
Walkapitein
joel@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 61
VCard: 
Yahoo: 
joelmichon
Iris Hermans
Iris Hermans
Boekhouding en facturatie
iris@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 544 12 22
VCard: 
Yahoo: 
iris_hermans
Sandra Lortscher
Sandra Lortscher
Administratie en douane
sandra@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 70
VCard: 
Yahoo: 
sandra_lortscher
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Accountant
luc@cdwh.be
+32 (0)3 544 12 23
VCard: 
Yahoo: 
l.eyckmans
Hoofdnummer :
Hoofdnummer :
7/7 en 24/24
mail@btb-bunkering.com
+32 (0)3 201.28.63
Geert De Herdt
Geert De Herdt
General Manager
geert@btb-bunkering.com
+32 (0)3 201.28.62
VCard: 
Anthony Colans
Anthony Colans
Operations and sales
anthony@btb-bunkering.com
+32 (0)3 201.28.63
VCard: 
Tom Van De Cruys
Tom Van De Cruys
Administration
tom@btb-bunkering.com
+32 (0)3 201.28.62
VCard: 
Tim Smeulders
Tim Smeulders
Operations
tim@btb-bunkering.com
+32 (0)3.201.28.63
VCard: 
Peter De Wit
Peter De Wit
Bestuurder
peter@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 65
VCard: 
Yahoo: 
dewit_peter
Geert De Herdt
Geert De Herdt
Bestuurder
geert@btb-bunkering.com
+32 (0)3 201.28.62
VCard: 
Yahoo: 
btb_geert
Peter De Wit
Peter De Wit
Bedrijfsleider
peter@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 65
VCard: 
Yahoo: 
dewit_peter
Ilse Sambaer
Ilse Sambaer
HR
ilse@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 67
VCard: 
Yahoo: 
dewit_ilse
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Boekhouding
luc@cdwh.be
+32 (0)3 544 12 23
VCard: 
Yahoo: 
l.eyckmans
Joël Michon
Joël Michon
Walkapitein
joel@dewit-bunkering.com
+32 (0)3 201 28 61
VCard: 
Yahoo: 
joelmichon